Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 6 jaar sinds 17-03-2020 zichtbare dictatuur.
De koning regeert bij de gratie God!?

Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest
Nou, dat wil ik gratie God wel eens bewezen zien.
Ik kan ook zeggen dat ik de nieuwe Jezus bent en terug op aarde om de koning te ontmantelen.
Dus als de koning niet daadwerkelijk kan bewijzen dat hij bij de gratie God deze functie heeft, zal het voor de wereld duidelijk zijn dat het een grap is en dat de koning gewoon iemand is die toevallig uit een bepaald nest kom en hem deze functie heeft opgedrongen.
Dus Willem Alexander, wat zegt u hier zelf van? U zal hier zeker niet op antwoorden omdat u weet dat alleen God hier iets tegen in kan brengen. Sorry dat ik het op deze manier persoonlijk maak.
Maar dat moet ik doen als rechtgeaarde Nederlander omdat ik vind dat de wetten die gemaakt zijn en door jou ondertekend, niet geldig zijn. De macht zegt dat ze door jou zijn ondertekend met de gratie God. En daar loopt het dus vast. Er is geen gratie God dan alleen bedacht door figuren die macht willen uitoefenen over mensen.
Hierdoor komen mensen in verzet, komen boeren in verzet omdat de gemaakte wetten niet rechtsgeldig zijn maar alleen gemaakt ter onderdrukking van. En dat is ook de reden dat jullie politie en leger hebben om, als het uiteindelijk teveel onderdrukt wordt, de mensen in opstand komen. En dan hebben jullie wetten gemaakt die ervoor zorgen dat de massa de knoet kunnen voelen. En dat noemen jullie democratie.
Omdat alle wetten niet geldig zijn zijn mensen ook vrij om hier geen gehoor aan te geven. En zoals ik al eerder schreef hebben jullie dan de knoet. Maar die knoet is slechts een tijdelijke oplossing.
Want veronderstel dat allen mensen van goede wil niets meer doen, het werk neerleggen. Alleen nog de energie voorziening, voedsel verbouwen en de zorg voor de dieren in stand houden. Wat kunnen jullie dan. Het leger inzetten? In de eerste plaats moet dan het legen zich hiervoor willen laten gebruiken. Want ook het leger kan een goede mening hebben!
Het leger heeft trouw gezworen aan de koning. Aan de staats wetten. Maar wat als die wetten niet geldig zijn en de koning een andere mening heeft dan de politici. Veronderstel dat de koning vindt dat de boeren onderdrukt worden door de valse gegevens van stikstof, dat de koning steun geeft aan de boeren. Dan kan de koning aan de legerleiding vragen om hier de boeren te helpen om te overleven. Dat is positief!
Hier ga ik er van uit dat de koning staatshoofd is. Dat hij de baas is in Nederland over de politici en de ambtenaren. Maar heeft de koning ook zeggenschap over de bevolking. Zit de bevolking nog steeds in een feodaal systeem?
Is het de koning die het kabinet naar huis kan sturen? Want de bevolking mag wel de poppetjes kiezen, maar heeft geen enkel wettelijk middel om bv. bij referendum een kabinet naar huis te sturen.
Hieruit komt de vraag of de koning macht heeft over de bevolking, of heeft de koning macht over de regering. Of beide! Wanneer dat zo is kan de koning zelfstandig beslissen of en hoe de regering beslissingen mag nemen.
Het zal ongetwijfeld anders in elkaar zitten, maar nu ben ik als onwetend burger aan het filosoferen over macht en onmacht.
Want wanneer er geen bewezen gratie God is voor de koning en de wetten die gemaakt zijn, wie heeft dan zeggenschap! Moeten we dan helemaal opnieuw wetten maken. Eenvoudige wetten die voor iedereen gelden. Wetten die de burgers goed beschermen. Wetten die niet alleen geënt zijn op ratio, maar die ook rekening houden met behoeften.
In zo’n geval zouden boeren beter beschermt zijn tegen de willekeur van politici die, zoals nu blijkt, boeren door idiote en valse regeltjes van hun land jagen met de wet in hun hand en politie en leger als dreiging met de knoet!

© Piki Onder dit pseudoniem publiceert de schrijver op Facebook, daar ondervindt je meer en meer censuur vandaar dat de artikelen ook hier gepubliceerd worden. Bovendien verlaten steeds meer mensen Facebook of hebben dit ‘sociale’ platform nog nooit gebruikt.
Nu je toch hier bent, …
– Henk
… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, Twitter en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers. | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.




