Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 6 jaar sinds 17-03-2020 zichtbare dictatuur
Het was goed, wat er wereldwijd ook zou gebeuren, het zou goed komen want ik had op de verbouwde boerderij in Frankrijk plek genoeg voor al mijn kinderen en kleinkinderen, ik had op zolder een goed aangelegde Voedselbank en mijn moestuin met een uiteindelijk flinke opbrengst ingemaakte potten. Met alles had ik mij voorbereid, om het huis te verwarmen en te kunnen blijven koken, ook zonder elektra, mocht het uitvallen. Of de al zo lang door onze overheid beloofde Blackout, we konden overleven.

Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest
Mocht het in de wereld verkeerd gaan, ik had mij voorbereid, voor ons allemaal.
Ik hoefde het er niet over te hebben voor als…..want voor als is voor als…..daarvoor had ik zelfs jerrycans met diesel en benzine ingeslagen zodat ik mijn gezin overal vandaan kon halen.
Maar die plek is verkocht en het besef wordt met de dag sterker dat ik de gecreëerde veiligheid voor mijn hele gezin niet meer heb. Niemand stoorde zich aan mijn manier van leven, de anders denkenden lieten me rustig mijn gang gaan zonder me belachelijk te maken en sliepen tijdens alle logeerpartijtjes door tussen al het blikvoer en de pakken houdbare melk in en zagen mijn moestuin als hobby wat deels ook waar is.
En zo gingen mijn kippen de deur uit, geen eieren meer, zo verkocht ik de gasflessen en nog veel meer ingebouwde veiligheid.
Ik heb harde klappen moeten incasseren en ik heb mij vreselijke zorgen gemaakt en diep in machteloos verdriet gezeten, die velen totaal niet begrepen en mij versleten voor gek en snapten dat ik door anderen gehaat werd door mijn mening en mijn kijk op de wereld.
Een enkeling is op hun mening teruggekomen waar tot slot wel een gesprek mee op gang kwam. Niet dat we hetzelfde zijn gaan denken maar gehoord en begrepen worden, de ander serieus nemen is waar het om moet gaan.
Mijn wereldje werd kleiner, dat deed ik zelf. Degenen die bleven waren mijn familieleden en een paar vrienden.
Ik leefde (zelfbescherming) het meest van tijd met me, myself and I.
Ik huur nu tijdelijk een woning waar ik geen moestuin meer heb en ik voel mij kwetsbaar, want voor mijn gevoel heb ik niets meer om mijn gezin te beschermen.
Geen moestuin om een zaadje te zien uitgroeien tot een echte groente, geen fruitbomen meer om het fruit te plukken om op verschillende manieren in te maken.
Wat genoot ik ervan als al die ingemaakte potten op mijn tafel stonden, het voelde dat ik nuttig bezig was.
Er zijn genoeg leeftijdsgenoten van mij die er altijd al anders over dachten, het zou, mocht ik dan toch gelijk hebben, onze tijd wel duren of laat de jeugd het zelf oplossen was hun reactie, wij in onze laatste jaren moeten genieten.
Daar denk ik toch echt anders over want niet voor mijzelf maar wel met liefde leerde ik een moestuin aanleggen en onderhouden, ik leerde fermenteren en inmaken en het drogen van voedsel wat voelde als een hobby, het gaf mij energie want ik deed het voor mijn kinderen en kleinkinderen.
Dat is mijn eenzame strijd nu, in stilte toch kijken: hoe kan ik veiligheid creëren voor als…….
Hoe belangrijk, dat we elkaar in onze waarde laten en ook van ons zelf gaan beseffen dat het absoluut normaal is je als mens te vergissen en het ook normaal is je mening bij te stellen.
Ik ben 68, dus oud genoeg om te weten dat vergissen menselijk is en je zeer regelmatig je mening moet bijstellen maar ook leerde ik het belang van zelfstandig blijven nadenken en dat je niet alles zomaar voor waarheid moet aannemen.
Van mij niet, van de overheid niet.
Wat kinderen ten alle tijden moeten beseffen dat een moeder, als het om de veiligheid van haar kinderen gaat en ze instinctief een bedreiging voelt, ze echt verandert in een leeuwin en ze pas opgeeft als het gevaar geweken is.
Deze moeder wel in ieder geval!
Dus, mocht het echt zover komen, dan zal ik ten aller tijde ten strijde kopje onder gaan en niet als een afgeslacht lam.
Mijn oude protestliedje uit 2010 maar eigenlijk voor -NU- geschreven:
Hope Comes In The Dark – River Zydeco Band feat Me Myself and I

Bij elke website zou je bij het eerste bezoek moeten kijken wie de schrijver is en wat hem motiveert om dit te doen, mag ik je uitnodigen om even te kijken met wie je te maken hebt, of je een klik hebt met mij. Uitzoeken of je dezelfde visie hebt? – Over mij: Statement, visie en doel | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.

Nu je toch hier bent, …
– Henk
… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers.





