Zelensky’s suïcidale gok in de Kaspische Zee heeft Iran nu tot strijdende partij gemaakt.


Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 6 jaar sinds 17-03-2020 zichtbare dictatuur.


Oekraïne stuurde langeafstandsdrones diep de Kaspische Zee in en viel schepen aan die tussen Iran en Rusland voeren. Een daarvan was Iraans. Minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi reageerde fel: wat de “profiteur in Kiev“ heeft gedaan, “KAN NIET ONBEANTWOORD BLIJVEN“. Hij noemde de aanval een flagrante schending van het VN-Handvest, uitgevoerd in opdracht van Israël om Europa dieper in de oorlog te betrekken. Een Iraanse matroos is omgekomen. Teheran is niet langer bereid om zich afzijdig te houden van de oorlog in Oekraïne. Bron artikel



Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest


Dit was geen slimme strategie. Het was Zelensky’s nieuwste wanhoopsdaad, een risicovolle gok om bij Trump in een goed blaadje te komen door te laten zien dat Kiev Iraanse belangen en de bredere multipolaire toeleveringsketen kan raken nu het Amerikaanse geduld opraakt. De toeleveringsroute via de Kaspische Zee aanvallen, een Iraanse matroos doden, en hopen dat het signaal in Washington wordt opgevat als een nuttige escalatie in plaats van pure roekeloosheid, schrijft Islander Reports.

Iraanse media reageerden snel. Binnen enkele uren verschenen kaarten van de Khorramshahr-4 en zijn bereik. De boodschap was simpel: elk deel van Oekraïne ligt binnen het bereik van Iraanse ballistische raketten. De officiële toon blijft gematigd — “we zullen onze nationale belangen en veiligheid verdedigen“. De werkelijke boodschap is scherper.

De Kaspische Zee is de stille schakel in de multipolaire logistieke keten geweest, de waterweg waarlangs Iraanse productie Rusland bereikt zonder voortdurende westerse inmenging. Kiev heeft zojuist drones op die route ingezet en succes gemeld tegen “militaire vracht“. Teheran zegt dat het schip commercieel was. Een dode Iraanse matroos is meer dan genoeg om Iran ertoe te brengen wraak te nemen.

Oekraïne vecht niet langer alleen op eigen grondgebied of in de Zwarte Zee. Het richt zich nu op wateren die aan Iran grenzen, in de hoop de oorlog te kunnen uitbreiden en anderen de kosten te laten dragen. Iran antwoordt met de enige valuta die telt: bereik. Beide partijen spreken nu openlijk over aanvallen op elkaars grondgebied. Het oude verhaal dat dit twee afzonderlijke conflicten waren, is voorbij.

Pro-Iraanse kanalen herinneren Kiev eraan dat zijn gehele grondgebied binnen het bereik van de raketten van Teheran ligt.

Araghchi gaf dezelfde waarschuwing aan Kaja Kallas en Sergej Lavrov in opeenvolgende telefoongesprekken. Dit zal niet zomaar worden afgedaan. Of Teheran kiest voor een beperkte demonstratie of voor iets ingrijpender, wordt nog beslist. De mogelijkheid is er en het moment zal door Iran worden bepaald.

Wat ooit een logistieke corridor was, is nu omstreden watergebied. Zelensky wilde een dramatisch gebaar maken gericht op Washington, maar gaf Teheran in plaats daarvan de rechtvaardiging die het nodig had. Het slagveld is zojuist uitgebreid, en de man die het heeft uitgebreid is dezelfde profiteur die nog steeds smeekt om meer wapens en geld.
©Islander Reports

Reactie.

Dat krijg je wanneer je een met zijn piemel zwaaiende clown tot president verheft. Niet dat het met andere presidenten beter is gesteld, maar deze is uitzonderlijk. Hoe zal Zelensky de geschiedenis ingaan? Als clown, president, moordenaar, misdadiger, sneeuwneus, zelfverrijking, kinderhandelaar, dictator, miljonair of gewoon pion.

Want hij is tenslotte een Khazaarse jood die ook voor Israël werkt. En Iran is de aardvijanden van Israël. Dus zegt Zelensky; kijk Israël, ik heb een Iraans schip aangevallen. Dat kan ik doen omdat ik me aan geen enkele regel of afspraak hou, net als de VS dat ook niet doet! Nu krijg ik misschien nog meer geld uit Europa omdat ik zo’n goede bedelaar ben en Europa wordt geleid door een stel idioten die hun bevolking uitmergelen om mij geld te sturen.

Het zal waarschijnlijk anders aflopen dan veel mensen op deze wereld denken. Ja, Europa is waarschijnlijk niet meer te redden. Waarschijnlijk gaat de hele westerse wereld diep onder. 

De één zijn dood is de ander zijn brood. Maar wie zijn die ander? Zijn dat de nieuw opkomende grootmachten? Rusland en China, met als daaraan verbonden de BRICS landen? Waarschijnlijk wel.

Maar eerst moet het oude fundament gesloopt worden. Zelensky wist dat natuurlijk niet. Die is bezeten van geld en macht. Heeft geen macht dan dat kleine beetje dat hem gegund wordt.

Dit zal zeker invloed hebben op de oorlog in Oekraïne. Iran zal niet schromen om vergelding te geven en dat zal Rusland nog meer stimuleren om deze oorlog nog meer te intensiveren dan het nu al doet.

Rusland zal doorgaan tot het gaatje en daarmee de landen Polen, Slowakije, Hongarije, Roemenië en Moldavië de kans geven het land dat na de 2e wereldoorlog hen is afgenomen ten voordelen van Oekraïne, weer terug te krijgen.

Maar dan zal Zelensky al geofferd zijn. Door Rusland, de VS, EU of Iran.

© Piki Onder dit pseudoniem publiceert de schrijver op Facebook, daar ondervindt je meer en meer censuur vandaar dat de artikelen ook hier gepubliceerd worden. Bovendien verlaten steeds meer mensen Facebook of hebben dit ‘sociale’ platform nog nooit gebruikt.


Nu je toch hier bent, …

… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, Twitter en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers. | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.

– Henk