Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 6 jaar sinds 17-03-2020 zichtbare dictatuur.
Omdat de mensheid op een of andere manier niet begrijpen dat er een etnische zuivering in Palestina heeft plaatsgevonden over de afgelopen 80 jaar.

Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest
Omdat de mensheid op een of andere manier ook geen voorstelling heeft van de continue volkerenmoord die zich onder hun ogen voltrekt.
Omdat de mensheid pas wat begint te pruttelen als er zich een pijntje in eigen portemonnee begint te manifesteren.
Als er een school in Iran met een double tap wortdt gebombardeerd, is er niks aan de hand,
Als het afknijpen van de Straat van Hormuz gevolgen voor de beurs heeft, o, o, o, dan is er plotsklaps van alles aan de hand.
Dingen gaan voor de mensheid pas leven als er zoiets doods als een cijfer op kan worden geplakt.
Daarom publiceer ik onderstaand verhaal als een boekhoudkundig verslag. Ik weet dat de kans nu groot is, dat gezien de omvang van de misdadige landroof, de mensheid zich niets bij dit soort gebeurtenissen kan voorstellen. De afsluitende zin spreekt boekdelen: er wordt verhaal gehaald, ook op de “onschuldige” westerling, die zoals gewoonlijk van niets heeft geweten.
De grootste roofoverval uit de geschiedenis: 780 miljard dollar van de Palestijnen gestolen.
Zevenhonderdvijftigduizend Palestijnen werden in 1948 uit hun huizen verdreven. Dat weten de meeste mensen inmiddels wel. Wat in dat verhaal wordt weggelaten, is alles wat die families moesten achterlaten. En wat er daarmee gebeurd is.
Het is mei 1948. David Ben-Gurion zit in een kabinetsvergadering en hij is niet gelukkig. Ben-Gurion verklaart: “Het enige wat mij verraste,” zei hij, “en bitter verraste, was de ontdekking van zulke morele tekortkomingen onder ons, die ik nooit had vermoed. Ik bedoel de massale roof waaraan alle delen van de bevolking deelnamen.”
Welnu. Voordat je het verkeerd begrijpt over wie Ben-Gurion werkelijk is: hij verloor geen minuut slaap over de 750.000 mensen die hij etnisch zuiverde, noch was hij van plan hun bezittingen te beschermen. Wat Ben-Gurion woedend maakte, was dat zijn eigen soldaten en burgers alles plunderden voordat de regering het in handen kon krijgen. De Israëlische regering had namelijk eerder al een georganiseerde, top-down diefstaloperatie gepland. Hiervoor had de regering een “Ministerieel Comité voor Verlaten Eigendommen” opgericht. Het was simpel: je jaagt Palestijnen weg onder dreiging van een geladen geweer. Je voorkomt dat ze terugkeren. Vervolgens verklaar je het eigendom als “verlaten”. Zelfs als de eigenaren maar een paar kilometer verderop waren. Zelfs als ze nog binnen de grenzen van Israël waren. Maar hun plan werd ondermijnd door niemand minder dan het meest morele leger ter wereld.
Alleen al vanuit Lydda, een kleine stad van 17.000 inwoners, verwijderde het leger 1.800 vrachtwagenladingen eigendommen. Minister Behor Shitrit zat in de Commissie voor Verlaten Eigendommen. Hij ging er zelf heen. Hij zag de wijdverspreide plunderingen met eigen ogen. Hij rapporteerde aan zijn collega’s. Minister van Financiën Eliezer Kaplan gaf voor dezelfde commissie toe dat noch zijn ministerie, noch de Custodian of Abandoned Property de controle had. Het leger, zei hij, deed wat het wilde. Het rapport van de Custodian merkte tevens op dat “er in het hele land een grootschalige operatie is uitgevoerd van het demonteren van waterpompmotoren”. De regering was in een race om de motoren te stelen voordat individuele burgers en soldaten dat konden doen. Er waren ongeveer 200.000–260.000 Arabische woningen, huizen en appartementen. Elk van hen bezat familie-erfstukken, sieraden, meubels, apparaten, het totaal van generaties familieleven, opoffering en inspanning. Alles was leeggehaald, in een razernij van plunderingen. Palmach-soldaat Yoram Kaniuk beschreef hoe hij binnen enkele uren na vertrek van de eigenaren een huis binnenging: “De huizen waren huizen van rijke mensen. We hadden nog nooit zo’n pracht gezien. Goud. Gigantische spiegels. Glanzende keukens, kristallen kroonluchters en bergen eten. Zilveren bestek. Flessen drank stonden als soldaten in formatie. Een Armeense inwoner van al-Baq’a, John Rose, keek vanaf zijn veranda toe en beschreef wat hij in de daaropvolgende maanden zag: “Paardenkarren evenals pick-uptrucks vol piano’s, koelkasten, radio’s, schilderijen, ornamenten en meubels, sommige gewikkeld in waardevolle Perzische tapijten. Kluizen met geld en sieraden werden opengewrikt en leeggehaald.
Moshe Smilansky, een Joodse waarnemer, beschreef wat hij zag: “De drang om te grijpen heeft iedereen overgenomen. Individuen, groepen en gemeenschappen, mannen, vrouwen en kinderen, stortten zich allemaal op de buit. Deuren, ramen, lateien, bakstenen, dakpannen, vloertegels, rommel en machineonderdelen.”
Dan was er nog het bewerkte land. De zionisten namen geen woestijn over. In 1945 ontdekte de British Survey of Palestine dat Palestijnse Arabieren—minder dan 69% van de bevolking—meer dan 78% van de totale landbouwproductie voor hun rekening namen. In 1945 had Palestina een bevolking van 1,8 miljoen en was het voor 90% zelfvoorzienend in de productie van basisvoedingsmiddelen, met exporteerbare overschotten ondanks de verstoring van de Tweede Wereldoorlog.
Ruim 650.000 hectaren gecultiveerde Arabische grond met 234.674 ton aangeplante wintergewassen klaar voor oogst. 8 miljoen olijfbomen die voor 99% in Arabisch bezit waren en eeuwen van ontwikkeling vertegenwoordigden. Arabisch eigendom van vee bestond uit 214.000 runderen, 224.000 schapen, 314.000 geiten en 105.000 ezels.
Citrus was het belangrijkste exportgewas in de landbouwsector. 50,8% van de citrusboomgaarden was Arabisch eigendom en hun irrigatiesystemen werden geplunderd. Wat is het effect op de export van citrusvruchten? Palestina exporteerde op zijn hoogtepunt jaarlijks meer dan 15 miljoen gevallen. In 1949 exporteerde Israël minder dan 1 miljoen kisten, en in 1952 bedroeg de export slechts 3,5 miljoen – een fractie van wat de Palestijnen produceerden. Nu de zionistische genieën – die immers de woestijn deden bloeien – de controle hadden, was de landbouwproductie dan aan een enorme groei onderhevig? Nee, in feite stortte de productie in. Israël moest tien jaar lang voedselrantsoenering invoeren en zou zijn uitgehongerd als de Amerikanen niet het equivalent van honderden miljoenen dollars in huidige dollars aan hulp hadden geleverd om voedselimport te betalen. Palestina was voor 90% zelfvoorzienend in voedsel, terwijl de moderne staat Israël slechts voor 25% zelfvoorzienend was. Je kunt het land stelen en de mensen verdrijven, maar je kunt niet vervangen wat het werkend maakte. Duizenden jaren van verbinding met de bodem en de ervaring van talloze generaties fellahin.
Ben-Gurion stal uiteindelijk het land waar hij van droomde, om vervolgens hulpeloos toe te kijken hoe zijn handlangers het kaal plunderden in een orgie van plunderingen. Ben-Gurion deed toen wat elke Israëlische premier doet: hij presenteerde de Amerikanen de rekening om het te herstellen.
Wat was de waarde van alles wat de zionisten hadden gestolen? Atif Kubursi, genoemd in het officiële rapport van UNCTAD aan de Algemene Vergadering van de VN, berekende een totale waarde van 780 miljard in huidige dollars. Kubursi nam de waarde van de olie- en gasreserves die voor de kust van Gaza werden gevonden niet mee. De nakomelingen van de verbannen Palestijnen zijn de wettelijke erfgenamen van een eigendomsregister dat nooit is verdwenen, alleen werd genegeerd. Hun sleutels zijn nog steeds in de familie. Hun grondregisters bestaan nog steeds.
Een finale afrekening is onvermijdelijk.
©Administrator
Reactie.
Ja de hele wereld trapte erin. Kibboets met slavendrijvers die onnozele mensen uit de hele wereld lieten werken voor een habbekrats. De opbouw van Israël.
Dit verhaal geeft exact weer hoe de bewoners van Israël werkelijk zijn. Ze leven niet alleen in Israël, ze leven nog steeds op een groot deel van deze wereld en ze hebben veel macht en een doel!
Dat doel is de wereld te beheersen. Alle mensen te knechten. Tot slaaf van het systeem te maken. het systeem dat heel langzaam wordt opgebouwd en nu al duidelijk zichtbaar is.
Zichtbaar in de steeds toenemende beperking van vrijheid.
Zichtbaar in de voedselketens die langzaam maar zeker steeds meer worden afgebroken.
Zichtbaar in het aanbod van voedsel dat steeds minder van kwaliteit wordt.
Zichtbaar in de plannen van westerse politici die Europa de proeftuin maken van armoede.
Hogere belastingen. De vrijheid om hogere geldbedragen over te maken. De economische afbouw die duidelijk zichtbaar is. Dit zijn slechts enkele voorbeelden! En allemaal voor uw veiligheid!
Miljarden gaan naar een gebied dat vroeger bewoond werd door Khazaren. Die er nog steeds wonen. Die zijn teruggekeerd na door in de 8ste eeuw verdreven te zijn door een Russische Tsaar omdat de Khazaren leefden van moord, diefstal, roof en bedrog. En dat nu nog steeds doen!
Deze Khazaren hebben een enorme hekel aan Russen. Zelensky is een Khazaar. De Khazaren vochten in de 2e wereldoorlog met de Duitsers en vermoorden andere volksgroepen. Veel Polen die in Oekraïne woonden werden slachtoffer.
Ze werden geleid door Stefan Bandera. Deze kliek is nu deels verenigt in het Azov bataljon. Dit bataljon heeft in het verleden de provincies Donetsk, Luhansk, Donbass en Charkov beschoten met granaten op burgers. Daarbij zijn 14.000 burgers om het leven gekomen.
Deze Khazaren zijn volkomen niet te vertrouwen. Ze missen elke vorm van menselijk gevoel, empathie en zijn alleen met zichzelf bezig.
Europa wordt deels geleid door dit soort figuren en hun handlangers. Deze handlaggers zijn veel politici en ambtenaren! Daarbij komt ook nog dat er nog figuren zijn die de nazi gedachten hoog in hun vaandel hebben staan. Wie een klein beetje nadenkt weet welke figuren dat zijn. Ook in Nederland!
Hiep, hiep hoera. 3x
We worden dus door twee groepen geleid. De Khazaren, die nu zionisten genoemd worden en figuren die het nazidom eren.
De EU is ontstaan uit een nazidenkbeeld, een verenigd Europa!

© Piki Onder dit pseudoniem publiceert de schrijver op Facebook, daar ondervindt je meer en meer censuur vandaar dat de artikelen ook hier gepubliceerd worden. Bovendien verlaten steeds meer mensen Facebook of hebben dit ‘sociale’ platform nog nooit gebruikt.
Nu je toch hier bent, …
– Henk
… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, Twitter en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers. | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.





