Het echte Russiagate-schandaal


Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 5 jaar sinds 17-03-2020 zichtbare dictatuur,
in de VS is de revolutie reeds van start gegaan januari 2025


Het overtreft Watergate wat betreft misdaden en verraad door het Amerikaanse establishment



Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest


Als het schandaal volledig aan het licht zou komen, zou dat de fundamenten van het Amerikaanse politieke establishment doen wankelen.

Dus de hoax wordt eindelijk officieel erkend. “Russiagate” – het verhaal zoals dat in de mainstream media werd gepresenteerd – wordt nu door Amerikaanse inlichtingenchefs omschreven als een verzinsel dat in elkaar is gezet om de uitslag van de Amerikaanse presidentsverkiezingen van 2016 ongedaan te maken.

Tulsi Gabbard, de huidige directeur van de Nationale Inlichtingendienst (DNI), en CIA-directeur John Ratcliffe hebben beiden voormalig president Barack Obama beschuldigd van betrokkenheid bij een “verraderlijke samenzwering” om het constitutionele proces te ondermijnen. Niet alleen Obama is betrokken bij deze ernstige misdaad. Ook andere voormalige hoge functionarissen in zijn regering van 2013-2017, waaronder voormalig DNI James Clapper, CIA-directeur John Brennan en FBI-chef James Comey, zijn hierbij betrokken. Als gerechtigheid geschiedt, zijn de politieke gevolgen werkelijk wereldschokkend.

De mogelijke impact blijft niet beperkt tot de schending van de Amerikaanse wetten en het democratische proces – wat op zich al erg genoeg is. Het Russiagate-schandaal dat in 2016 begon, heeft een blijvend, schadelijk effect gehad op de betrekkingen van de VS en Europa met Rusland. De angstaanjagende, gevaarlijke NAVO-proxyoorlog die in Oekraïne is aangewakkerd en dreigt te escaleren tot een volledige wereldoorlog, werd grotendeels gevoed door de vijandigheid die is ontstaan door de valse beweringen over Russische inmenging in de Amerikaanse verkiezingen.

De beschuldigingen dat de Russische president Vladimir Poetin leiding gaf aan een ondermijningscampagne tegen de Amerikaanse verkiezingen van 2016 en samenspande met Donald Trump om hem verkozen te krijgen, waren altijd al onzinnig. Het schandaal was gebaseerd op slordige inlichtingenclaims die zogenaamd zouden verklaren hoe Trump zijn Democratische rivaal Hillary Clinton versloeg. Vervolgens werd het schandaal door Amerikaanse inlichtingenchefs op aanwijzing van de toenmalige president Barack Obama opgeblazen tot een schijnbaar geloofwaardig narratief om de aanstaande eerste ambtstermijn van Trump als president te delegitimeren.

Jaren voor de recente onthullingen van de inlichtingendiensten hadden veel onafhankelijke journalisten, waaronder Aaron Maté, en voormalige inlichtingenanalisten zoals Ray MacGovern en William Binney, de officiële beweringen over Russiagate op overtuigende wijze weerlegd. Deze beweringen waren niet alleen onjuist, ze waren ook bewust onjuist. Dat wil zeggen: leugens en opzettelijke verdraaiingen. Rusland heeft geen e-mails van het Democratisch Nationaal Comité gehackt om Clinton in diskrediet te brengen. Clintons corruptie werd aan het licht gebracht door een interne lek bij het DNC naar de klokkenluiders website Wikileaks van Julian Assange. Dat was mede de reden waarom Assange jarenlang werd vervolgd en gevangengezet.

Een groot aantal kiezers had simpelweg een hekel aan Hillary Clinton en haar oorlogszuchtige psychopathie, evenals aan het feit dat ze de Amerikaanse arbeidersklasse verraadde ten gunste van Wall Street.

Bovendien heeft Moskou consequent elke betrokkenheid bij pogingen om de Amerikaanse verkiezingen van 2016 te beïnvloeden of Trump te bevoordelen ontkend. Poetin heeft meer dan eens gezegd dat Rusland geen voorkeur heeft voor wie de Amerikaanse president wordt, waarmee hij impliceert dat ze allemaal hetzelfde zijn en worden gecontroleerd door diepere staatsmachten. Het is ook lachwekkend dat Washington Moskou beschuldigde van inmenging in de verkiezingen, terwijl uit de feiten blijkt dat de Verenigde Staten al tientallen jaren lang gewoonlijk inmenging plegen in tal van buitenlandse verkiezingen, waaronder die in Rusland. Geen enkel ander land komt ook maar in de buurt van de VS – de zelfbenoemde “leider van de vrije wereld” – als het gaat om het saboteren van buitenlandse verkiezingen.

Het is in ieder geval leerzaam om de Russiagate-farce te vergelijken met het Watergate-schandaal. Watergate betrof spionage door het Witte Huis van president Richard Nixon tegen een Democratische rivaal in de verkiezingen van 1972. De politieke crisis die daarop volgde, leidde in 1974 tot het aftreden van Nixon in schande. De Amerikaanse natie was geschokt door de vuile trucs. Verschillende hoge ambtenaren van het Witte Huis werden later veroordeeld en zaten in de gevangenis voor misdrijven in verband met de affaire. Nixon werd later gratie verleend door zijn opvolger, Gerald Ford, en ontliep vervolging. Niettemin heeft Watergate de Amerikaanse politiek onuitwisbaar in diskrediet gebracht en werd het destijds omschreven als “het ergste politieke schandaal van de 20e eeuw”.

Latere gevallen van corruptie en ambtsmisdrijven worden vaak aangeduid met het achtervoegsel ‘gate’, als verwijzing naar Watergate als een gedenkwaardige politieke val. Vandaar “Russiagate”.

Er zijn echter enorm belangrijke verschillen. Terwijl Watergate een schandaal was gebaseerd op feitelijke misdrijven en wangedrag, was Russiagate altijd een gekunstelde propagandaleugen. Het echte schandaal achter Russiagate waren niet de vermeende wandaden van Trump of die van Rusland, maar de criminele samenzwering van Obama en zijn regering om de verkiezingen van 2016 te saboteren en vervolgens het presidentschap van Trump en de democratische wil van het Amerikaanse volk omver te werpen. Tulsi Gabbard, de hoogste inlichtingenchef van het land, heeft gezegd dat dit neerkomt op “verraad” en heeft opgeroepen tot vervolging van Obama en andere voormalige hoge adviseurs.

Het echte Russiagate-schandaal is aantoonbaar veel crimineler en verwoestender in zijn politieke implicaties dan Watergate. Bij dat laatste ging het om illegale spionage en vuile trucs. In Russiagate waren een president en zijn inlichtingenchefs betrokken bij pogingen om het hele democratische proces te ondermijnen. Niet alleen dat, maar ook de Amerikaanse mainstream media zijn nu ontmaskerd als daders van een propagandacampagne tegen het Amerikaanse volk. Alle grote Amerikaanse media hebben de gepolitiseerde inlichtingen van de regering-Obama versterkt en beweerd dat Rusland zich in de verkiezingen heeft gemengd en dat Trump een “marionet van het Kremlin” was. De hoax werd jarenlang een obsessie in de Amerikaanse media en veroorzaakte ernstige schade aan de internationale betrekkingen, een snode erfenis waarmee we vandaag de dag nog steeds leven.

De New York Times en de Washington Post, naar verluidt twee van de beste exponenten van de Amerikaanse journalistiek, wonnen in 2018 gezamenlijk de Pulitzerprijs voor hun berichtgeving over Russiagate, dat wil zeggen de officiële versie, die de hoax geloofwaardigheid verleende. In het licht van wat we nu weten, zouden deze kranten zich moeten schamen voor het voeren van een Goebbels-achtige Grote Leugen-campagne om niet alleen het Amerikaanse publiek te misleiden, maar ook het democratische proces te ondermijnen en de internationale betrekkingen te vergiftigen. Hun reputatie is aan flarden, net als die van andere grote mediakanalen, waaronder ABC, CBS, CNN en NBC.

Ironisch genoeg won The Washington Post in 1973 de Pulitzerprijs voor zijn berichtgeving over het Watergate-schandaal. Het verhaal werd verwerkt in een bestseller, All The President’s Men, en een succesvolle Hollywoodfilm met Robert Redford en Dustin Hoffman in de hoofdrollen als de onverschrokken verslaggevers Bob Woodward en Carl Bernstein. Woodward en Bernstein en The Washington Post werden geprezen als de beste in de Amerikaanse journalistiek omdat ze Watergate aan het licht hadden gebracht en een corrupte president voor het gerecht hadden gebracht.

Hoe beschamend en absurd is het dat een nog grotere aanval op de Amerikaanse democratie en internationale betrekkingen in de vorm van Russiagate wordt genegeerd en begraven door “Amerika’s besten”. Dat het schandaal wordt genegeerd en begraven, hoeft geen verrassing te zijn, want als het aan het licht zou komen, zou dat de fundamenten van het Amerikaanse politieke establishment en de sinistere rol van de Deep state en zijn mainstream mediapropagandasysteem doen wankelen.
©?

Reactie.

Russiagate is een zeer gemeen en ingewikkeld politiek schandaal geweest wat veel uitlopers heeft naar personen die hiervan het slachtoffer zijn geweest.

Het was niet alleen Obama die hieraan schuldig is. Er zijn meerdere prominente figuren die soms op smerige manieren anderen hierin hebben betrokken. Hier heb ik al eerder over geschreven.

Hillary Clinton heeft een ex agent van MI6 ingehuurd die voor haar een toneelstukje moest maken. Hillary betaalde hiervoor 11 miljoen dollar. Deze agent zocht mensen die connecties hadden met Rusland om op deze manier een poging te doen Russische hakkers te huren die dan vanuit Rusland valse getuigenissen naar het westen stuurden. 

Hiervoor werd  Sergej Viktorovitsj Skripal gevraagd dit te doen. Skripal had voor de Russische militaire inlichtingendienst gewerkt. Maar werkte ook voor de Engelse geheime dienst. Hiervoor werd Skripal veroordeeld en zat 13 jaar in de gevangenis. Na zijn vrijlating ging hij in Engeland wonen. 

Daar werd Skripal door de ex agent van MI6 benaderd om mee te werken aan een valse vlag tegen Trump. MI6 kwam hier achter en wilde zelf niet betrokken worden in deze valse vlag en arresteerde de ex agent. Maar Skripal was een ander geval. Die had andere plannen toen bleek dat hij hiervoor een veroordeling kon krijgen. Skripal wilde de Russische geheime dienst inlichten over deze valse vlag. En dat was de aanleiding dat Skripal werd vergiftigd. Niet door de Russen, maar door agenten van MI6. Zijn dochter Joelia, die bij hem op bezoek was uit Moskou, werd ook vergiftigd met het zenuwgif Novitsjok. Vanaf 15 maart 2018 verbleven ze in kritieke toestand in het Salisbury District Hospital. Joelia werd op 10 april uit het ziekenhuis ontslagen. Skripal overleed aan de dosis die hij kreeg.

Dus Hillary Clinton speelde zeer hoog spel en verloor. De democratie waren grotendeels onder invloed van de Deep State en die wilde absoluut dat Hillary Clinton presidente werd van de Cooperation Amerika. Want Hillary had dingen gedaan met kleine kinderen waar de meest valse honden geen brood van lusten. Zo erg dat ik dat hier niet schrijf. Maar ooit zal ook dit zeer waarschijnlijk naar het licht gebracht worden.

Trump heeft in zijn eerste presidentschap een AI filmpje laten maken dat ging over de arrestatie van Obama. Hiermee gaf Trump al duidelijk aan wat er gaat gebeuren!

Trump heeft zeer veel rechtszaken tegen zich gehad.
Voorheen hadden ex Presidenten bescherming en immuniteit tegen rechtszaken. Alleen in het geval van Nixon werd dat opgeheven in het Watergate schandaal. Maar Nixon kreeg een generaal pardon van Gerald Ford, de president die hem opvolgde. Maar omdat de Democraten veel rechtszaken tegen Donald Trump hebben aangespannen is de immuniteit opgeheven en kunnen ex presidenten vervolgt worden. 

Dit heeft Trump voorzien en nu is er ook de mogelijkheid dat ex presidenten vervolgt kunnen worden. Dat zal zeker gebeuren. De namen die hier naar voren komen zijn: de Clintons, Obama en George Bush.   

De Europese politiek is vergeven van de Deep State. Maar ook en vooral de Democraten in de VS waren onderdeel van de Deep State. Zowel Trump als Poetin zijn nu hun tegenstanders. De Deep State is nog niet helemaal verslagen. 

© Piki Onder dit pseudoniem publiceert de schrijver op Facebook, daar ondervindt je meer en meer censuur vandaar dat de artikelen ook hier gepubliceerd worden. Bovendien verlaten steeds meer mensen Facebook of hebben dit ‘sociale’ platform nog nooit gebruikt.


Nu je toch hier bent, …

… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, Twitter en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers. | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.

– Henk