Het staakt het vuren circus.


Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 5 jaar sinds 17-03-2020 zichtbare dictatuur,
in de VS is de revolutie reeds van start gegaan januari 2025


Uiteindelijk deed de circusdirecteur, zoals te verwachten was, een TACO (“Trump Always Chickens Out”). Hij was doodsbang door drie cruciale ontwikkelingen die op de realiteit waren gebaseerd, schrijft Pepe Escobar.



Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest


De Iraanse boodschap over de voorbereidingen om de Straat van Hormuz te sluiten. De CIA had Trump gewaarschuwd dat China fel gekant was tegen een blokkade van de Straat. Dat is volgens een oude rot in de Deep State een van de redenen waarom Trump toch besloot door te gaan met zijn “spectaculaire” (sic) theatrale operatie in Fordow. Maar toen het spookbeeld van een geblokkeerde Straat van Hormuz die de wereldeconomie zou vernietigen, werkelijkheid werd, ging hij TACO.

De Iraanse waarschuwing die werd overgebracht door de bombardementen op de Al-Udeid-basis in Qatar, het militaire juweel in de imperiale kroon in West-Azië. Zelfs Atlantische bronnen in Doha bevestigen dat de schade aan de – geëvacueerde – basis “monumentaal” was, met ten minste drie raketten die hun doelwitten hebben geraakt. Teheran zei onmiskenbaar dat we jullie overal, altijd en met alles wat we willen kunnen raken. En jullie GCC-lakeien zullen jullie daarvoor de schuld geven.

De belangrijkste reden is waarschijnlijk dat de genocidale krachten in Tel Aviv snel door hun interceptiemiddelen heen raken; in feite is hun hele – poreuze – luchtverdedigingsnetwerk in moeilijkheden. Bij de laatste grote Iraanse raketaanval op bezet Palestina op maandagochtend daalde het onderscheppingspercentage tot onder de 50%, en begon Iran zich te richten op het elektriciteitsnet van Israël. De nieuwe richtlijn van Iran – strategische aanval, geen geduld – was bedoeld om de Israëlische economie volledig lam te leggen. Bovendien hadden de genocidale leiders Teheran al gesmeekt om “de oorlog te beëindigen.” Teheran antwoordde dat de tijd nog niet rijp was. Dus smeekten de genocidale leiders papa Trump om hen te redden.

De reeks gebeurtenissen die tot het staakt-het-vuren hebben geleid, blijft onduidelijk. Een belangrijke versnellende factor was de persoonlijke ontmoeting van Poetin met de Iraanse minister van Buitenlandse Zaken Araghchi in het Kremlin op maandag.

Namens ayatollah Khamenei heeft Araghchi wellicht gevraagd om een solide levering van wapens en vooral van verdedigingssystemen, maar dat zal tijd kosten, vooral gezien het feit dat het strategische partnerschap dat onlangs door zowel de Doema als de Majlis in Teheran is goedgekeurd, officieel geen militair bondgenootschap is.

Volgens bronnen in Moskou die op de hoogte waren van de ontmoeting, heeft Poetin Rusland echter wel in het middelpunt van een mogelijke oplossing geplaatst, waardoor Washington aan de kant is gezet. Team Trump 2.0 was woedend. Trump pochte dat zowel Iran als Israël hem bijna gelijktijdig hadden gebeld om een staakt-het-vuren te regelen. Onzin: alleen Tel Aviv heeft dat gedaan. Toen Poetin nogmaals duidelijk maakte dat Rusland Iran zou steunen, bood hij Trump indirect een uitweg.

Trouw aan zijn karakter sprong de circusdirecteur erop in en bracht hij zijn eigen staakt-het-vuren op de markt, in realityshow-stijl. En dat slechts twee dagen nadat hij zich had verheugd over het feit dat het Iraanse nucleaire programma “vernietigd” was (hij blijft daarop hameren, zelfs nu de Amerikaanse inlichtingendienst toegeeft dat het programma misschien slechts enkele maanden vertraging heeft opgelopen).

Een ultiem taboe is doorbroken

Iran heeft op de harde manier een paar belangrijke lessen geleerd en daarvoor een verschrikkelijke prijs betaald. Teheran was veel te transparant en redelijk in de omgang met een stel gangsters: van het toestaan van nucleaire controles door het IAEA, die een proces bleken te zijn om waardevolle inlichtingen te verzamelen voor Israëlische aanvallen, tot het geloven in diplomatie en het nakomen van afspraken die zonder pardon werden geschonden.

Er is geen diplomatie mogelijk als het gaat om de omgang met de imperiale Leviathan/Behemoth – vooral nu deze met afgrijzen ziet hoe zijn voetafdruk in het hele Mondiale Zuiden kleiner wordt.

Binnenlands gaat Iran echter een stap verder. Er zijn minstens drie facties die met elkaar in conflict zijn: Ayatollah Khamenei en zijn naaste omgeving plus de IRGC; de hervormingsgezinden, belichaamd door het zachtmoedige presidentschap van Pezeshkian; en wat kan worden opgevat als seculiere nationalisten, die een sterk Iran willen, maar geen theocratie.

De IRGC heeft nu alle macht in handen. De verdediging van het vaderland tegen de dodelijke zionistische as, inclusief het imperium, heeft een wijdverbreid gevoel van nationale eenheid en trots doen ontstaan. Alle sectoren van de Iraanse bevolking – 90 miljoen, laat iemand dat die zielige Marco Rubio eens vertellen – hebben zich achter de vlag geschaard.

Conceptueel gezien is het staakt-het-vuren – niemand weet hoe lang het zal duren – nadelig voor Iran, omdat het nu zijn toenemende afschrikkingsvermogen kwijt is. Israël zal zijn luchtverdediging koortsachtig aanvullen, terwijl Iran alleen maanden en zelfs jaren nodig zal hebben om zich te herstellen.

De imperiale modus operandi blijft dezelfde. De circusdirecteur zag dat een monsterlijke vernedering op handen was – zoiets als het Vietnam van Israël – en kondigde daarom een eenzijdig staakt-het-vuren af en sloeg op de vlucht.

Maar de configuratie voor de volgende gevechten is veranderd. Als Washington besluit opnieuw te escaleren of zijn toevlucht neemt tot het beproefde gebruik van terreurproxies, zal Iran als de facto leider van het verzet resoluut terugslaan. De mythe van de onoverwinnelijkheid van genocide is voorgoed verbrijzeld. Het hele Mondiale Zuiden heeft dit gezien en neemt het nu serieus in overweging.

Het blijft open voor serieuze discussie of Teheran uiteindelijk zal kiezen voor een Noord-Koreaans model om het – tot nu toe mislukte – opleggen van een Libisch en/of Syrisch model tegen te gaan. De verrijking van uranium zal doorgaan. Met een extra film noir-plotwending: niemand weet waar het uranium zich bevindt.

Het Imperium van Chaos zal, zoals te verwachten, nooit ophouden. Alleen wanneer het hele Mondiale Zuiden zich verenigt met een ijzeren wil en het dwingt te stoppen. De voorwaarden zijn – nog – niet aanwezig.

Zoals de zaken er nu voorstaan, zou het echte staakt-het-vuren tussen de VS en het Mondiale Zuiden zijn, institutioneel geleid door Rusland-China, de BRICS en verschillende andere multipolaire organisaties. De kans dat de heersende klassen in de VS een dergelijk langdurig staakt-het-vuren zullen respecteren, als het ooit tot stand komt, is kleiner dan nul.

Wat het staakt-het-vuren tussen Iran en Israël betreft, dat is niet het einde van de oorlog. Integendeel, het is het – twijfelachtige – einde van slechts de eerste hevige slag. De honden en hyena’s van de oorlog zullen vroeg of laat terugkomen. Er zal bloed vloeien – keer op keer. Maar er is in ieder geval een ultiem taboe doorbroken: dat de doodscultus in het Midden-Oosten inderdaad dodelijk gewond kan worden.
©Pepe Escobar

Reactie.

Nu weet u meteen waarom Rutte zich diep in de hol van Donald Trump begaf! Hij noemde Trump zelfs “Daddy” in een poging de poep van Trump lekker te vinden zoals baby’s vaak hun eigen poep opeten. Eerst al een brief schrijven aan Trump met daarin de voorspelling dat Trump heel goed had gehandeld door een staakt het vuren op zijn naam te hebben. Niets is minder waar. Het was Poetin die dit deed. Maar zoals gewoonlijk en volkomen begrijpelijk wilde Trump graag dat het westen dacht dat hij dit voor elkaar had gekregen. Want voor het westen is Trump nog steeds de machtige man en leider van dit zelfde zich zelfvernietigende westen.

En natuurlijk moest de NAVO top in Den Haag een succes blijken waar alle neuzen dezelfde kant op moesten. En Trump heeft natuurlijk gelijk! Die wil wel opdrachten van Europa en de NAVO voor de leveringen van wapens. Al na de 2e wereldoorlog levert de VS wapens aan Europa. Een flinke inkomstenbron voor de VS!

Nu vraag ik me af of de Europese  bedrijven als Saab en Dassault nu wel hun producten aan de NAVO kunnen verkopen. Want Saab en Dassault verkopen ook goede vliegtuigen. Maar hebben toen der tijd de strijd met de F35 verloren omdat de F35 slechter is, meer kost, de elektronica niet op orde had en uit de VS kwam.

En Rutte wil graag de goede grote jongen spelen. Want Rutte is nog steeds de baas in Nederland! Maar er komen verkiezingen en wanneer die eerlijk verlopen kunnen Forum voor Democratie en BVNL samen de grootste partijen worden wanneer de Nederlanders eindelijk een goede keus maken en gezamenlijk er voor zorgen dat deze twee partijen de meerderheid van de zetels krijgen. Dan wordt Nederland weer een gezond land

Rutte weet niets van het spel dat Trump speelt. Rutte wil maar één ding. De Europese bevolking uitkleden om te voldoen aan de norm die hij in opdracht erdoor gedrukt heeft.

En de bazen van Rutte willen dat de Europese bevolking het zo slecht krijgt dat ze alles zullen accepteren. Oorlog, honger, beperkt drinken  en beperking op beperking op beperking!

Gelukkig begint er iets te veranderen bij de bevolking. Een kleine glimp van ontevredenheid die steeds sterker wordt omdat nu ook gewone mensen kijken naar “Ongehoord Nederland en Ongehoord Nieuws op MPO1. Maar ook de sociale media wordt steeds meer gewaardeerd door de bevolking. Waar ze vroeger werden weggezet als  wappies en complotdenkers weet de bevolking nu dat dit de pioniers waren die voor het onderzoek deden en de journalisten die hun werk niet goed doen vervingen.

Gelukkig krijgen mensen steeds meer en beter door welk verraad er gepleegd is naar hen door hen niet de werkelijkheid te vertellen. En dat heeft veel kwaad gedaan. Steeds meer mensen zeggen hun dag en weekbladen op omdat de alternatieve media eerlijker informatie geeft!

Nu wil de EU commissie en de aangesloten EU regeringen deze alternatieve sociale media weg hebben omdat ze niet willen dat de werkelijkheid verteld wordt! Ze willen boetes opleggen en zelfs gevangenisstraf opleggen wanneer iets afwijkt van het narratief dat deze valse regeringen de burgers op de mouw willen spelden. Dit is een inbreuk op de vrijheid van meningsuiting en het vrije woord. Maar het is ook een opmaat naar een dictatuur!

En ik denk niet dat u echt in een dictatuur wilt leven!

© Piki Onder dit pseudoniem publiceert de schrijver op Facebook, daar ondervindt je meer en meer censuur vandaar dat de artikelen ook hier gepubliceerd worden. Bovendien verlaten steeds meer mensen Facebook of hebben dit ‘sociale’ platform nog nooit gebruikt.


Nu je toch hier bent, …

… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, Twitter en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers. | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.

– Henk