Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 5 jaar sinds 17-03-2020 zichtbare dictatuur,
in de VS is de revolutie reeds van start gegaan januari 2025
De mediabekende dierenrechtenactivist Jens Waldinger is een voormalig soldaat en draagt graag elementen van het camouflage-uniform. Maar hij zou terughoudend zijn om het volledig aan te trekken ondanks de “bedreigende situatie.” Zijn Facebook-post, die bedoeld was om zijn gebrek aan motivatie uit te leggen, verandert in een frontale aanval op de heersende opinie.

Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest
Ook als dierenrechtenactivist neemt Jens Waldinger geen blad voor de mond. Wanneer ergens ter wereld straathonden worden gemarteld of gedood in het kader van “zuiveringsmaatregelen,” stelt hij dit met alle kracht van zijn woorden aan de kaak. Zoals onlangs in Turkije, waar volgens hem duizenden honden vrij werden gegeven om neergeschoten te worden. Zijn woede richt zich vooral op degenen in Duitsland die hierover zwijgen, maar die vanwege hun professionele positie hun stem zouden moeten verheffen. De gepassioneerde dierenrechtenactivist heeft met zijn directe aanpak meer dan honderdduizend mensen weten te verzamelen in zijn virtuele gemeenschap. Zijn pagina heeft alleen al op Facebook 113.000 volgers, plus nog eens 70.000 op Instagram en 48.000 op TikTok, bericht RT.
Zijn dierenwelzijnsorganisatie “Einfach Tierschutz e.V.” runt verschillende opvangcentra voor 400 honden in Zuidoost-Europa. Op talloze foto’s van geredde honden verschijnt Waldinger als een forse man in een camouflagebroek van het leger. Zijn hele voorkomen wijst op zijn militaire verleden. In een publicatie op 31 maart bevestigde hij dat hij vroeger soldaat was toen hij een foto in Bundeswehr-uniform postte. In deze hoedanigheid vroeg hij zich af of Duitsland in zijn huidige staat het wel waard is om verdedigd te worden.
“En is het überhaupt nog wel ons land?” vroeg de reservist. “Wat moet ik hier precies verdedigen – en vooral WIE?” De voormalige soldaat lapte alle regels van de politieke correctheid aan zijn laars en haalde uit naar migrantengroepen, waaronder Oekraïners, die niet willen integreren. In het bijzonder beschuldigde hij gevluchte Oekraïense mannen van militaire leeftijd ervan dat ze zich onttrokken aan de verdediging van hun land. Maar zijn echte woede was gericht op “de Groenen” en “politici die vóór de verkiezingen tegen ons liegen.” Dit is wat de voormalige soldaat en dierenrechtenactivist te zeggen had:
“Of dat de Groenen, die niets met Duitsland kunnen beginnen en de liefde voor het vaderland altijd al tot braakneigingen hebben geleid, nu iedereen die op de een of andere manier de grens overkomt het land in laten? De genderwacko’s die voortdurend van geslacht veranderen en zich als ’they’ laten aanspreken? Dezelfde Groenen die soldaten ‘kindermoordenaars’ noemden en op mijn kameraden en mij spuugden in de trein en die nu bazelen over oorlog tegen Rusland – zijn dit precies de mensen die ik nu hoor te verdedigen?
De politici die vóór de verkiezingen tegen ons liegen, en het tegenovergestelde doen na de verkiezingen? Die ons belastinggeld over de hele wereld verkwisten, onze economie ruïneren en onze infrastructuur laten wegrotten, terwijl ze naar functies voor zichzelf dingen, hun salarissen tot het uiterste verhogen, terwijl de gewone man nauwelijks weet hoe hij zijn gezin te eten moet geven en de rekeningen moet betalen?
MOET IK DIT ALLEMAAL VERDEDIGEN?”
Aan het einde van zijn post komt Jens Waldinger tot de conclusie dat er “hier” niets meer is dat het verdedigen waard is. Dit land is niet langer zijn land. Het is gewoon de plek waar hij woont, werkt en belasting betaalt “zodat anderen een mooi leven voor zichzelf kunnen maken.” Duitsland – het land van hardwerkende, eerlijke mensen – bestaat niet meer.
Tot slot verzekert de auteur ons dat hij niet meer in militaire dienst is en niet van plan is om ooit nog “dit uniform” aan te trekken, dat hij ooit met trots en overtuiging droeg (om de hierboven genoemde redenen). “Ik zou alleen voor mijn familie vechten, niet voor politieke belangen, want ik ben geen huurling!”
De boze “schreeuw uit de ziel” van een teleurgestelde patriottische soldaat sloeg aan bij de tijdgeest en werd alleen al op Facebook meer dan 19.000 keer gedeeld, kreeg bijna 9.000 likes en werd meer dan 1.700 keer becommentarieerd, onder andere door de auteur zelf, die zijn gedachten herhaaldelijk verduidelijkte en met andere lezers communiceerde. Van tijd tot tijd was er kritiek. Een lezer beschuldigde de dierenrechtenactivist van gevaarlijke, incompetente en bruine praat. “Ik heb het grootste respect voor je werk voor de dieren, maar dit stelt me enorm teleur.” Maar voor het grootste deel kreeg hij aanmoedigingen, zoals deze: “Dat is het precies! Heel goed geschreven en vanuit je hart gesproken.”
Bovenal toont de post grote frustratie. Niet alleen bij een soldaat die niet bereid is om de huidige machthebbers de oorlog in te volgen, maar ook in de bredere gemeenschap, die net zo weinig denkt van alle mobilisatiepogingen en pogingen om de “weerbaarheid” (tegen Rusland) te vergroten als van het coronavirus- en vaccinatiebeleid van de afgelopen vijf jaar, de gendergekte en de “strijd tegen rechts.” Als gevolg hiervan vond er op Facebook een brede discussie plaats die anders zelden in het openbaar te zien is.
©RT
Reactie.
Het is een zeer legitieme vraag. “Wat moet ik verdedigen?”
Oh ja, politici komen altijd met mooie woorden dat je je landgenoten, je familie, je cultuur en ook nog je land moet verdedigen. Het gros trapt daarin. Maar laten we dit nu even analyseren!
Je landgenoten? Hoeveel mensen zijn nog je landgenoten? De toestroom van migranten is nog steeds niet gestopt. Deze mensen komen en verblijven nu ook in een land dat in een oorlog geluld wordt door een stel onverantwoordelijke, idiote op macht beluste politici die nauwelijks in staat zijn zelfstandig voor zichzelf te zorgen. Dat moet de bevolking doen omdat de bevolking bereid is de politici uitkeringen te betalen voor het broddelwerk dat ze leveren. Laat ze een vak leren en hun handen uit de mouwen steken! Dus deze politici hebben niet eens het recht beschermt te worden omdat ze deze oorlog zelf proberen aan te zwengelen. Kunnen wij Nederlanders vluchten naar andere landen die ons opvangen, geld geven en woningen beschikbaar stellen?
Je familie beschermen?
Uit voorgaande oorlogen is gebleken dat je je familie niet kan beschermen. Al helemaal niet wanneer je beide benen door een granaat van je lichaam zijn afgerukt omdat je soldaat bent in een ver land. De tegenwoordige oorlogen is geen gevecht van man tegen man. Het is een gevecht met bommen en granaten, die over grote afstand hun doel bereiken en daar een vernietigende explosie veroorzaken. Je kunt beter thuis blijven omdat je daar eventueel nog nuttig kan zijn.
Je cultuur verdedigen?
Dat gelooft niemand meer. Rij op rij hebben politici de toestroom van migranten gebruikt om onze cultuur zwaar onder druk te zetten! Een cultuurloos volk in een zwak volk dat met alle winden mee waait. Dit is nu al zichtbaar aan het verzet dat er niet is tegen de regeringsplannen. Ook niet tegen de soevereiniteit die alle EU-landen hebben ingeleverd aan Ursula von der Leyen. die wijdbeens het WEF dient.
Je land verdedigen?
Dat heb ik een vraag voor je. Hoeveel land heb jij? Ha, net zoveel als ik dus? Niets, Nada. Mogen er mensen zijn die land hebben gekocht en denken dat dit land dus hun eigendom is. Niets is minder waar. De staat kan het zeer eenvoudig onteigenen en dat krijg je een fooi. Want dat land is veel meer waard wanneer het door de handen van gladde jongens met mooie stropdassen is gegaan. Dan is het 20 of 30 keer meer waard. Dat zien we aan de boeren dit via valse berichten en “wetenschappelijke “onderzoeken hun erfdeel moeten opgeven aan de staat. Want het mooie verhaaltje dat het is voor de natuur, is wel zo laag bij de grond dat het wonderlijk is dat de bevolking daar in trapt. Want wanneer dat werkelijk het doel in kunnen ze Tata Steel en Dupont direct een trap onder deze vervuilende konten geven. In IJmuiden wonen nog steeds mensen die ook in deze vervuilende fabriek werken, terwijl er veel mensen sterven aan kanker door de vervuiling! En dan hebben ze het over het economisch belang.
Oorlog voeren is ook altijd een economisch belang. Niet voor jou en ook niet voor je buurman. Het is een economisch belang voor enkelen al zeer rijke figuren die lachend een sigaar van 100 euro aansteken en denken ”wat is dat volk toch heerlijk dom!”

© Piki Onder dit pseudoniem publiceert de schrijver op Facebook, daar ondervindt je meer en meer censuur vandaar dat de artikelen ook hier gepubliceerd worden. Bovendien verlaten steeds meer mensen Facebook of hebben dit ‘sociale’ platform nog nooit gebruikt.
Nu je toch hier bent, …
– Henk
… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, Twitter en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers. | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.