Elon Musk. DOGE stopt betaling van 52 miljoen dollar aan WEF door Amerikaanse overheid


Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 5 jaar sinds 17-03-2020 zichtbare dictatuur,
in de VS is de revolutie reeds van start gegaan januari 2025


Het zal meneer Schwab niet bevallen nu de financiering van zijn machtsgreep plannen steeds meer begint te haperen. Verschillende nieuwsbronnen meldden afgelopen zaterdag dat het Office of Government Efficiency de overdracht van 52 miljoen dollar aan het WEF had stopgezet. 



Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest


Elon Musk gaf naar verluidt commentaar op het proces met de woorden “Het is waar, graag gedaan.” De Verenigde Staten steunden het WEF minstens sinds 2013 met belastinggeld.

Verschillende internationale media pikten berichten op uit X dat het DOGE (Department of Government Efficiency), dat wordt geleid door Elon Musk, een betaling aan het World Economic Forum WEF had stopgezet. Een gerelateerd verslag is momenteel ook te vinden op Ron De Santis News, een nieuwssite over X die niet direct verbonden is met de gelijknamige Amerikaanse gouverneur, schrijft Willi Huber.

De volgende screenshot circuleert ook als bewijs van de geplande betaling, waarin een betaling van 52.198.366 Amerikaanse dollar wordt genoemd tegen 30 september 2026. Volgens dit bedrag zou er al 35 miljoen zijn betaald onder de titel “USAID Foreign Assistance For Programs Overseas”.

Terwijl de mainstream media in Europa nog steeds volhouden dat het Amerikaanse agentschap “USAID” een agentschap voor ontwikkelingshulp is, wordt het steeds duidelijker dat de linkse Democraten in de VS via deze organisatie hebben betaald voor het omverwerpen van regeringen en de wereldwijde verspreiding van hun ideologie. Eigenlijk lijken de operaties op een brutale zelfbedieningswinkel waar het geld van de Amerikaanse belastingbetaler met beide handen over de hele wereld wordt verdeeld ten gunste van linkse projecten.

De bevriezing van de betalingen werd al in februari aangekondigd. Het is onduidelijk of de recente bemoeienis van linkse Amerikaanse federale rechters ertoe kan leiden dat de betalingen toch worden vrijgegeven. Maar dit zou de woede van het Amerikaanse publiek alleen maar verder aanwakkeren, omdat niemand begrijpt waarom het geld van belastingbetalers naar het buitenland gaat voor zulke dubieuze doeleinden.
©Willi Huber.

Reactie.

Elon Musk heeft zich aan zijn woord gehouden! Alle betalingen die de vorige regeringen deden worden aan buitenlandse instellingen worden onder het licht gehouden om te bezien of die betalingen enige rechtsgrond hebben.

Er is een enorme corruptie ontdekt waardoor mensen die al meer dan honderd jaar dood waren nog steeds geld op een rekening gestort kregen. En dat was niet voor één persoon, maar meerdere van dergelijke corruptie werden ontdekt. Er werd dus zeer veel geld van de belastingbetaler over een denkbeeldige balk gegooid.

En nu is er het WEF, een organisatie die geen enkele wettelijke verbinding heeft met welke regering dan ook, die nu verstoken wordt van uitkeringen van bedragen waarmee ze de wereld wilden manipuleren, mensen insecten laten eten en meer van deze onzinnige bedenksels waarmee gewone mensen opgezadeld werden! 

Wel werden bij het WEF de Europese politici opgeleid om hun landen zo te besturen dat de globalisten steeds meer macht kregen. Ook veel ambtenaren kregen hier goede sier om de politici de kans te geven dit te kunnen doen. Deze ambtenaren noemen we de Deep State. De foute politici en de Deep State nemen beslissingen die niet in het voordeel zijn van de bevolking.

De Deep State in Europa, begeleid door de foute politici zorgen er nu ook voor dat in Europa mensen worden geïndoctrineerd om in te stemmen met het uitbreiden van de Europese lagers in de angst die wordt verspreid dat de Russen straks op onze voordeur kloppen of met geweld onze vrouwen komen verkrachten.

Deze vorm van angst porno werd ook gebruikt in de Covid periode! Want angstige mensen zijn makkelijk te overtuigen dat politici de oplossing hebben. Ondertussen wordt het kwaad gestrooid. Vaccinaties zouden de oplossing zijn. Gezien het aantal extra doden en gewonden door de Vaccinaties hebben politici en anderen die hieraan meewerkten een enorme fout begaan. Dat is ook de reden dat politici weigeren hier onderzoek naar te laten doen. Want dat is schuld bekennen.

Nu wordt heel langzaam en heel geniepig de bevolking klaargestoomd op een eventuele oorlog met Rusland. Dit zal zeker weer een valse vlag opleveren in een poging Rusland ergens de schuld van te geven dat ze niet hebben gedaan, maar wel een reden is om een oorlog te ontketenen. We zien dit al in de bewoordingen van de minister van “defensie “wat eigenlijk een minister van offensief is. We kunnen iedereen gebruiken. En veel mensen denken dan “zelfs mij?” 

Daarom is het een goed teken dat Elon Musk stopt met deze betalingen om dat ze zeker niet in het voordeel van de Europese bevolkingen zijn. Nu bestaat er wel de kans dat de EU-commissie besluit ons belastinggeld te gebruiken om het WEF te steunen met Euro’s. De mensen die voor de EU werken worden nu omgekocht voor deze organisatie te blijven werken via een loonsverhoging in een poging eerlijke mensen om te kopen. Dat is nu een mogelijke situatie waarin we toch betalen aan een stel gekken die de wereld willen inrichten naar hun normen!

© Piki Onder dit pseudoniem publiceert de schrijver op Facebook, daar ondervindt je meer en meer censuur vandaar dat de artikelen ook hier gepubliceerd worden. Bovendien verlaten steeds meer mensen Facebook of hebben dit ‘sociale’ platform nog nooit gebruikt.


Nu je toch hier bent, …

… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, Twitter en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers. | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.

– Henk