Revolutie: Weten jullie wel waar Trump & Elon mee bezig zijn?


Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 5 jaar sinds 17-03-2020 zichtbare dictatuur, de VS is reeds bevrijd


Ik maak me zorgen dat veel mensen de historische en institutionele context waarin de DOGE-arbeidshervormingen zich ontvouwen niet begrijpen. Ze zien dit alsof dit willekeurige, chaotische, willekeurige, vreemde en zelfs wrede maatregelen zijn om op te leggen aan een toegewijde ambtenarij. door @jeffreyatucker op X



Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest + Actieplan


De realiteit is heel anders en ik weet niet eens zeker of Elon dit helemaal begrijpt. Al meer dan een eeuw, zelfs sinds 1883, is de ambtenarij gegroeid en gegroeid zonder controle van de gekozen macht, het presidentschap of de wetgevende macht. De bureaucratieën zijn van een paar naar ongeveer 450 gegroeid. De opgeblazenheid en absurditeiten zijn ook toegenomen.

Luister eens: niemand heeft ooit geweten wat eraan te doen. Coolidge niet, Hoover niet, Nixon niet, Reagan niet, Clinton niet, niemand. Geen enkele president heeft deze noot kunnen kraken. De enige hervormingen die ooit zijn doorgevoerd, zijn die welke de administratieve staat groter maken, nooit kleiner.

Talloze kabinetssecretarissen zijn gekomen en gegaan, altijd met de intentie om verandering teweeg te brengen, maar vertrokken bedroefd, gedemoraliseerd, overtroefd, overklast en uiteindelijk verslonden.

Geen enkele president heeft dit probleem serieus aangepakt, omdat ze gewoon niet wisten hoe. De vakbonden zijn machtig, de intimidatie van de diepe institutionele kennis is overweldigend, de angst voor de media is machtig geweest en elke president die aan de macht komt, voelt zich vaag bedreigd door de inlichtingendiensten. De industrieën die elke dienst hebben overgenomen, waren ook veel te machtig om te onttronen of te controleren.

Deze combinatie van institutionele inertie heeft serieuze hervormingen een hele eeuw lang geblokkeerd. Niemand heeft het aangedurfd. Niemand heeft zelfs maar een theorie of strategie gehad over wat er aan dit probleem gedaan moest worden. Het was zo verschrikkelijk geworden dat de meeste mensen in de politiek zich er gewoon bij hebben neergelegd, net als huiseigenaren die weten dat er ratten in de kelder en vleermuizen op zolder zitten, maar het al lang geleden hebben opgegeven om het probleem op te lossen.

Al die tijd heeft het Amerikaanse volk zich steeds meer onderdrukt, belast en gereguleerd, bespioneerd, geïntimideerd en anderszins overweldigd gevoeld. Stemmen maakte nooit enig verschil omdat de politici het systeem niet langer controleerden. De bureaucratieën regeerden alles.

De Biden-jaren onderstreepten het punt. We hadden niet eens een bewuste en aanwezige uitvoerende macht nodig. We hadden alleen een boegbeeld nodig dat zich voordeed als president, net als de Sovjet-premiers in de oude dagen. De instellingen regelden alles en de mensen controleerden niets.

Hoe hiermee om te gaan? Trump kwam er in zijn laatste termijn alleen achter: hij nam gewoon op beperkte wijze de leiding over de agentschappen. Er waren kreten van afschuw en er waren talloze complotten. Ze voerden een lange reeks slimme plannen uit om hem te vernietigen en hem te laten zien wie de baas is, namelijk niet de democratisch gekozen president, maar de krachten achter de schermen.

De taak van de president, zo luidt de boodschap van alle insiders, is om TE DOEN alsof hij de leiding heeft, maar in werkelijkheid niets betekenisvols te doen. Hou je mond, drink, gehoorzaam en stoor niets, laat de administratieve staat zijn ding doen zonder toezicht of verstoring, en dan krijg je je erebibliotheek en bestsellerautobiografie en ga je de geschiedenis in als geweldig.

Trump weigerde de deal en kijk wat er gebeurde.

Vier jaar zijn verstreken en Trump is weer terug, dit keer met een vastberadenheid om dit beest te doden, een beest dat hij maar al te goed kent. De inspanningen van DOGE en MAHA en MAGA zijn episch van omvang, ze breken een eeuw van zielige instemming met de diepe, middelste en ondiepe staten, en gebruiken eindelijk morele moed om het probleem recht in de ogen te kijken, wat er ook gebeurt.

Ze zijn zich er terdege van bewust dat ze snel en met enige mate van felheid, zelfs roekeloosheid, MOETEN handelen, anders zullen we terugvallen op de status quo van leiders die doen alsof ze de leiding hebben, terwijl het ingebedde systeem de zaken achter de schermen regelt.

Het is al TE LANG zo. De kiezers hebben deze keer verandering geëist en het geloof verzameld om te geloven dat verandering mogelijk is. Dit is precies wat DOGE probeert, een belofte waarmaken, een belofte die de kiezers voor eens en altijd geloofwaardig vonden.

Ze moeten gewoon slagen. Er komt misschien nooit meer een kans. De weg naar falen is het pad waarvan iedereen weet dat de VS erop zat, richting economische stagnatie, politieke sclerose en uiteindelijk irrelevantie in de ontvouwing van de volgende fase van de sociale evolutie.



Bericht delen: Bericht delen op je eigen website of blog.
Graag, zo werkt het, …



Hoe vertel je gevaccineerden dat ze mogelijk gevaar lopen [?] Eigenlijk niet belangrijk, als je het maar verteld, als de dokter, media en overheid hun taak verzaken moeten wij het doen om een rein geweten te houden !! Daar gaat onderstaande liedje over !! Start a revolution in your heart.





Mijn oude protestliedje uit 2010 maar eigenlijk voor -NU- geschreven:
Hope Comes In The Dark – River Zydeco Band feat Me Myself and I


Bij elke website zou je bij het eerste bezoek moeten kijken wie de schrijver is en wat hem motiveert om dit te doen, mag ik je uitnodigen om even te kijken met wie je te maken hebt, of je een klik hebt met mij. Uitzoeken of je dezelfde visie hebt?Over mij: Statement, visie en doel | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.



Nu je toch hier bent, …

… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers.

– Henk