Formalisering van de nederlaag van het Westen tegenover Rusland


Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 4 3/4 jaar ‘zichtbare’ dictatuur


Een van de uiterst zeldzame competente westerse waarnemers van de wereldgebeurtenissen, …



Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest + actieplan


Het is de Franse historicus, socioloog en sociaal antropoloog Emmanuel Todd, die een jaar geleden de val van het Westen aankondigde, benadrukt nu opnieuw dat de ondergang van het Westen, inclusief de Verenigde Staten, in de nabije toekomst moet worden verwacht in de vorm van een nederlaag door toedoen van Rusland en de landen van het Mondiale Zuiden – de wereldmeerderheid – die met Rusland sympathiseert. De rest van de wereld, die de mondiale meerderheid vertegenwoordigt, wacht op de overwinning van Rusland voor zijn eigen bevrijding van het westerse dictaat, schrijft Mikhail Gamandiy-Egorov.

De overwinning van Rusland en de nederlaag van Washington

In een recent interview stelde Emmanuel Todd een groot aantal belangrijke en relevante kwesties aan de orde. Toch is het de moeite waard om speciale aandacht te besteden aan de passages waarin hij specifiek spreekt over Rusland, de VS, Europa en de landen van het Mondiale Zuiden: “Ik weet dat iedereen bedwelmd is door de ‘hyperpower’ van Trump als magische persoonlijkheid enzovoort. Ze beschouwen hem als gevaarlijk en machtig, maar hij zal de geschiedenis ingaan als de president van de nederlaag van de Verenigde Staten. De taak van Trump zal zijn om de nederlaag van de Verenigde Staten tegenover Rusland in goede banen te leiden. We hebben het nog niet gezien, maar dat is precies wat we dit jaar zullen zien.

Wat Europa betreft, met name de EU-zone (waaronder natuurlijk Frankrijk, waarvan Todd onderdaan is), merkte hij ook enkele interessante punten op: “In feite zijn we op geopolitieke schaal onderdanen van de Verenigde Staten. We gehoorzamen bevelen. We verwachten dat onze gastheren beslissingen voor ons nemen en we zijn erg opgewonden over de wisseling van Amerikaanse politieke regeringen, waarbij we zeggen of deze of gene regering goed voor ons zal zijn of niet, maar we weigeren in te zien dat de belangrijkste historische trend de neergang van de Verenigde Staten is. Iedereen behalve wij gelooft dat de Verenigde Staten achteruitgaan. Vooral omdat iedereen zag dat Rusland standhield in de voortdurende oorlog.” 

Hier zijn enkele zeer belangrijke opmerkingen over de landen van het Mondiale Zuiden, over de mondiale meerderheid: “Voor degenen die de Russen de ‘mondiale meerderheid’ noemen, was het een soort goddelijke verrassing. Dit is precies het deel van de wereld dat het Westen economisch heeft uitgebuit en de rest van de wereld, die de mondiale meerderheid vertegenwoordigt, wacht op de overwinning van Rusland voor zijn eigen bevrijding van het Westerse dictaat. Zij zien (in tegenstelling tot Westerlingen) de Verenigde Staten zeker niet in een fase van herstel”.

Emmanuel Todd heeft opnieuw bevestigd waarom hij een van de laatst overgebleven echte denkers in de westerse ruimte is. Terwijl een aanzienlijk deel van deze wereld (het Collectieve Westen genoemd) nog steeds leeft – hoewel het correcter is om te zeggen dat het doet alsof het nog steeds leeft – in een wereld vol illusies en primitieve propaganda, leeft de meerderheid van de planeet zeer zeker in een andere, multipolaire realiteit. Het bereidt zich voor op de volgende fase, namelijk door de nederlaag van degenen die heimwee hebben naar het unipolaire tijdperk te formaliseren tegenover de belangrijkste krachten van de multipolaire wereldorde en hun bondgenoten, waarin Rusland de belangrijkste rol speelt.

Grote overwinning van de multipolaire wereld – het begin van een nieuwe periode in de geschiedenis

Hier is het natuurlijk ook de moeite waard om het volgende op te merken: Emmanuel Todd, sprekend over de gekozen president Trump, vermeldt niet dat Trump degene is die uitsluitend zal worden geassocieerd met de nederlaag van het Amerikaanse regime en het hele collectieve Westen tegenover Rusland. Hij heeft het helemaal bij het rechte eind over het feit dat het Trump is die deze nederlaag in goede banen moet leiden (met andere woorden, alle gevolgen van deze nederlaag moet opruimen), zowel voor het regime in Washington zelf als voor de hele westerse wereld. Trump was immers niet de primaire initiator van de actieve fase van de meervoudige oorlog van het NAVO-Westerse kamp tegen Rusland. Hoewel, natuurlijk, als een volwaardig lid van de Amerikaanse en westerse systemen, zal dit ook zijn nederlaag zijn – zelfs als niet als de belangrijkste schuldige (verre van de belangrijkste).

Wat betreft de exacte tijd en details van de komende formalisering van de nederlaag van de NAVO-Westerse regimes en alle nostalgische krachten voor het unipolaire tijdperk, evenals de overwinning van Rusland, zijn bondgenoten en alle voorstanders van een multipolaire wereld, dit alles zal, zoals Todd Righlty zegt, zeer waarschijnlijk in de nabije toekomst worden vastgesteld. Eén ding is zeker: het Mondiale Zuiden, of de mondiale meerderheid, kijkt uit naar dit moment en heeft er eerlijk gezegd de afgelopen decennia op gewacht sinds de ineenstorting van de USSR en het begin van de Westerse chaos en dictatuur. Maar aan alle slechte dingen komt natuurlijk een eind. En dat is geweldig.

Toch mag men in geen geval verslappen; noch Rusland, noch onze bondgenoten in verschillende delen van de wereld, of liever gezegd geen van de aanhangers van de moderne multipolaire wereldorde. Wij, de mondiale meerderheid, hebben nog veel werk voor de boeg, dit jaar en het volgende. Uiteindelijk moeten we allemaal onthouden dat de overwinning van de multipolaire wereld op de planetaire minderheid en degenen die heimwee hebben naar het unipolaire dictaat uiterst belangrijk is, maar het is ook slechts een van de eerste belangrijke fasen van de moderne wereld. Het resultaat moet en zal niet alleen een multipolaire, maar ook een na-westerse wereld zijn, waar een uitgesproken minderheid haar plaats volledig zal kennen en de herinnering aan de talrijke misdaden tegen de mensheid door de westerse wereld als nachtmerries uit het verleden zullen worden herinnerd.
©Mikhail Gamandiy-Egorov

Reactie.

De gevallen engel blijft lang actief. Zowel Lucifer als de westerse hegemonie blijven pogingen doen deze wereld in haar greep te houden. Beide zullen verslagen worden! Het zal nog veel leed veroorzaken. Dat komt omdat het grootste deel van de mensheid nog niet klaar is voor de omschakeling. Daarbij is hun inzet tot de omschakeling te gering om enige invloed te hebben. Toch is het zeer belangrijk dat ze invloed gaan uitoefenen om te laten merken dat ze het niet eens zijn met het beleid dat hen nu wordt opgedrongen door politici die niet voor hen werken, maar hand en spandiensten doen voor figuren die nog steeds bezig zijn deze wereld en haar bevolkingen te demoniseren. Nog erger, via vaccinaties en oorlogen te vermoorden, bewust!

Dit moet stoppen! Het is niet alleen dat de westerse wereld helemaal naar de knoppen wordt geholpen, met name Europa krijgt het zeer zwaar, de hele westerse wereld is hier de dupe van de politici die keer op keer de verkeerde beslissingen nemen. Zo is de beslissing sancties tegen Rusland in te stellen van een ongelooflijke domheid. De politici die deze beslissing hebben genomen weten dit en gaan er toch mee door omdat ze daartoe opdracht hebben van hun meesters de globalisten.

Al eerder schreef ik dat de westerse politici niet werken voor de bevolkingen van hun landen, maar voor de vele clubjes die de globalisten hebben opgezet om de wereldbevolking tot slavernij te dwingen en de totale bevolking te verminderen. 

Tot nu toe hebben de bevolkingen van de verschillende landen die zich hebben verenigd in een dominante EU nog niet in de gaten in welke gevolgen het heeft die de sancties tegen Rusland hebben en nog krijgen. 

Het is zeer verstandig Rusland excuses aan te bieden voor wat de westerse politici hebben gedaan. Daarna kunnen we pogingen doen weer gas en olie van Rusland te betrekken om een totale economische neergang te voorkomen. We zullen ook moeten vragen lid te mogen worden van de BRICS gemeenschappelijke handelsovereenkomsten die steeds meer landen aanvragen!

Doen we dat niet, dan zullen veel landen de gesel van honger te wachten staan. En wie weet wat voor ellende nog meer!

© Piki Onder dit pseudoniem publiceert de schrijver op Facebook, daar ondervindt je meer en meer censuur vandaar dat de artikelen ook hier gepubliceerd worden. Bovendien verlaten steeds meer mensen Facebook of hebben dit ‘sociale’ platform nog nooit gebruikt.


Nu je toch hier bent, …

… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, Twitter en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers. | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.

– Henk