Wereldwijde ‘Staatsgreep’ 4 3/4 jaar ‘zichtbare’ dictatuur
De Hongaarse premier Orbán zegt dat het Trump-tijdperk in de VS meer conservatieve overwinningen zal opleveren in een Europa dat al naar rechts verschuift (video)

Op telegram post ik voor Gedachtenvoer en ChemtrailProtest volg ons / mij daar
https://t.me/gedachtenvoerartikelen
https://t.me/ChemtrailProtest + actieplan
De historische tweede presidentiële termijn van Donald J. Trump stuurt geopolitieke seismische golven over de hele wereld. In veel landen kunnen rechtse politieke krachten die een ‘nuchtere’ benadering van beleidsvorming omarmen, profiteren van dit geheel nieuwe politieke landschap.
In Europa zal dat naar verwachting het geval zijn, aangezien de slinger het afgelopen jaar in de meeste landen al enorm naar de rechterkant van het politieke spectrum is overgeslagen, schrijft Paul Serran.
Het Trump-tijdperk in de VS zal volgens de conservatieve kampioen, de Hongaarse premier Viktor Orbán, “een nieuwe rechtse golf in Europa ontketenen.”
Orbán lanceerde gisteren wat hij noemde ‘een offensief om Brussel te bezetten’.
Reuters bericht:
“De nationalistische premier, sinds lange tijd aanhanger van Trump, voorziet een ‘gouden tijdperk’ voor de betrekkingen tussen de VS en EU-lidstaat Hongarije onder het presidentschap van Trump, ondanks een waarschuwing van de Hongaarse centrale bank dat de door de aankomende president voorgestelde tarieven op de EU de Hongaarse economie zullen schaden.
‘Nog maar een paar uur en zelfs de zon zal anders schijnen in Brussel. Een nieuwe president in de VS, een grote groep patriotten in Brussel, groot enthousiasme’, zei Orbán voor de inauguratie van Trump later op maandag, die hij niet zal bijwonen.
‘Dus de grote aanval kan beginnen. Hierbij lanceer ik de tweede fase van het offensief dat tot doel heeft Brussel te bezetten’, vertelde Orbán op een conferentie, waarmee hij zijn anti-Brusselse retoriek opvoerde.”
RECHTS IN EUROPA! Bovenste rij: Geert Wilders van Nederland, Jaroslaw Kaczynski van Polen PiS, Jimmie Åkesson van Zweden, Santiago Abascal van het Spaanse Vox. Onderste rij: Alice Weidel van de Duitse AfD, Mateo Salvini van Italië, Viktor Orbán van Hongarije, Marine Le Pen van de Franse RN.
Terwijl Orbáns politieke ‘call to arms’ kan worden gezien als een loutere viering van de overwinningen van dit jaar en een poging om de vaart erin te houden, is zijn ‘Patriotten voor Europa’-fractie van parlementsleden in het EU-parlement niet meer uit te vlakken.
De Oostenrijkse Vrijheidspartij staat bijvoorbeeld op het punt de macht over te nemen en te onderhandelen over een coalitie.
Groeiende partijen in België, Tsjechië, Denemarken, Griekenland, Letland en Polen.
Marine Le Pen’s National Rally (RN) partij in Frankrijk is nu een belangrijke speler die op het punt staat aan de macht te komen.
Orbans Hongaarse Fidesz-partij is sinds 2010 aan de macht.
Mateo Salvini’s Lega (Liga) is lid van de Italiaanse regeringscoalitie.
Geert Wilders PVV in Nederland, leidt de regeringscoalitie.
De Chega (Genoeg) partij in Portugal en Vox in Spanje – overigens beide partijen die aanwezig waren bij de inauguratie van Donald J. Trump.
“Orban’s Fidesz partij en andere rechtse partijen richtten vorig jaar de Patriotten partijgroep op in het Europees Parlement. De groep, geleid door de Franse National Rally, is de op twee na grootste geworden in het parlement met 86 leden.”
Orbán: ‘Bij de Europese verkiezingen kwamen we dicht bij een reële kans op een nieuwe rechtse meerderheid die de Brusselse elite kan vervangen’.
Europese liberale establishment probeert Orbán te terroriseren dat Trump’s tarief de Hongaarse auto-industrie en de economie in het algemeen zal vernietigen.
De EU leeft in een crisis omdat ze de welvaart van haar burgers niet heeft gewaarborgd, niets heeft gedaan om illegale migratie te stoppen en zelfs haar veiligheid niet heeft gewaarborgd.
“Wij in Hongarije zijn de oppositie tegen het systeem in Brussel. Brussel wordt bezet door een links-liberale oligarchie,” zei Orban. “Bij de Europese verkiezingen kwamen we dicht bij een reële kans op een nieuwe rechtse meerderheid die de Brusselse elite kan vervangen.”
Een splitsing in de weg van de EU
Orban – “De uitvoerende orders die president Donald Trump heeft ondertekend zullen niet alleen de VS, maar de hele wereld transformeren.
©”Paul Serran
Reactie.
Orban heeft het door! De EU is verworden tot een dominante dictatuur die de soevereine staat van landen heeft gekaapt met medewerking van de politici die voor het WEF werken! Dit is in mijn ogen landverraad. Omdat politici niet voor andere entiteiten of clubjes mogen werken dan alleen voor hun eigen land.
Deze politici hebben wetjes zo aangepast zodat het individu geen enkele zeggenschap meer heeft over het eigen lichaam. Ze hebben ook de rechtsstaat zo gemanipuleerd dat rechters verkeerde beslissingen nemen. Wanneer de rechtsspraak niet onafhankelijk is, vervalt een land tot disorden en willekeur. Dat is precies wat er is gebeurd!
Kijken we even naar de VS waar Biden op het laatste moment nog gratie verleent aan de grootste massamoordenaar uit de geschiedenis van de VS, dan weten we allemaal dat het rechtsschip gestrand is! Maar ook gratie verleend aan zijn familie, dan weten we eigenlijk meteen dat die familie iets heeft gedaan dat niet door de beugen der gerechtigheid kan.
Daarom is het zo belangrijk dat er militaire rechtbanken komen. Tribunalen die het recht weer op de juiste plaats zetten. Ook in Europa is dit hard nodig!
Dit is zichtbaar aan de vrouw die Europa in haar macht heeft en schijnbaar kan doen wat ze wil. Dat is mevrouw Ursula von der Leyen die als ongekroonde koningin van Europa tot nu toe veel te weinig tegenstand heeft en via allerlei manipulaties haar terechte straf probeert te ontlopen. Deze vrouw is ook een devote medewerkster van het WEF. En heeft dus in mijn ogen Europa verraden aan deze club die bestaat uit een groepje drammende narcistische, psychopathische idioten die deze wereld naar hun hand willen zetten. Elke week komt er weer iets uit hun koker waar normale mensen van zeggen dat deze figuren de werkelijkheid totaal uit het oog zijn verloren!
Het enige dat het WEF zeer slim heeft gedaan is politici en andere invloedrijke figuren als b.v. de Nederlandse koningin Maximá voor hun karretje spannen. Vraag me af wat Willem Alexander hiervan vind. Het kan zijn dat hij zichzelf ook heeft verhuurd aan deze mensonterende club dat zich het Wereld Economisch Forum noemt.
Dit wordt dus al jaren toegestaan door onze verraderlijke politici die nu nog steeds de macht hebben in de Tweede Kamer. Diezelfde politici zijn ook hoerig aan het WEF, dus erg vreemd is dit niet. Maar wel volkomen on te recht!
Zowel Maxima als andere leden van het koninklijk huis staan onder controle van de minister-president. Dat was Rutte en die heeft nooit iets gezegd om Maxima op haar koninklijke vingers te tikken. Maar wat heeft Rutte wel goed gedaan?
Dus nu wachten we af wat het klabakkende kabinet, met Schoof aan het hoofd, nu wel gaat doen om maxima op haar status te wijzen!

© Piki Onder dit pseudoniem publiceert de schrijver op Facebook, daar ondervindt je meer en meer censuur vandaar dat de artikelen ook hier gepubliceerd worden. Bovendien verlaten steeds meer mensen Facebook of hebben dit ‘sociale’ platform nog nooit gebruikt.
Nu je toch hier bent, …
– Henk
… Wil ik een kleine gunst aan je vragen. Regering denktanks werken samen met Facebook, Google, YouTube, Twitter en anderen om onafhankelijk denken en kritiek op overheden en grote bedrijven te censureren, en het resultaat is catastrofaal voor de onafhankelijke media. In 2019 zijn de teugels weer dramatisch verder aangehaald. ‘JIJ“, … bent dus nog de enige die websites als deze onder de aandacht kan brengen van nieuwe lezers. | Nieuw op gedachtenvoer [?], ik heb alle belangrijke artikelen in de spotlight gezet op deze ‘uitgelicht‘ pagina. Begin hier je zoektocht naar het leven buiten de Matrix.